FAQ – Často kladené dotazy

1) Co je Za-Play?

Za-Play je komunitní server, kam může přijít hrát každý, kdo vlastní minecraft, a dokonce i lidé, kteří mají jeho warez verzi. Najdete zde příjemnou komunitu, zajímavé prostředí, šikovné adminy a v neposlední řadě vás určitě potěší i přednosti našeho serveru – například fungující ekonomika, mazlíčci, zajímavé eventy a mnoho dalších věcí je v plánu do budoucna. Rozhodně je tedy na co se těšit.

2) Jak se můžu připojit na server?

Na server se připojíš snadno pomocí multiplayeru spolu s naší IP adresou která je následující: mc.za-play.cz
Server momentálně běží na minecraftové verzi 1.14.2. Budeme rádi, když nás navštívíš a třeba ne jen jednou. Nezapomeň o serveru říct třeba i svým kamarádům. Protože je přeci vždy větší zábava, když hrajete společně, než každý sám. No ne?

3) Jak si můžu koupit VIP?

VIP účet si můžeš koupit na tomto odkazu https://za-play.cz/obchod/. Jsou celkem 3 druhy VIP účtů (VIP, VIP Plus, LegendaryVIP).
Každý z VIP účtů má jiné výhody. Ty najdeš vypsané Zde:
Při zakoupení VIP účtu bohužel nejsme schopni umožnit vrácení peněz při případné reklamaci. Děkujeme za pochopení.

4) Mám zájem být součástí A-Teamu

Stát se součástí A-Týmu je v podstatě dost jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku kterou najdeš dole pod seznamem adminů na tomto odkaze —> https://za-play.cz/admin-tym/. Jednoduché, že?
V celku ano, ale být adminem je velmi důležitá funkce. Takže než začneš vyplňovat přihlášku, zamysli se, zda jsi schopen/a tuto funkci vykonávat.
Vstupní podmínkou je také mikrofon s možným připojením na TeamSpeak.

5) Chci být Youtuber na vašem serveru

Pokud jsi Youtuber a chceš točit z našeho serveru, není problém. Může to dělat každý. Pokud chceš být na našem serveru Youtuberem oficiálně, získat status Youtubera a být uveden i zde na našem webu, mrkni sem:
https://za-play.cz/youtuberi/youtuberem-na-za-play

6) Co vše u Vás na serveru najdu?

Ekonomika – Na našem serveru najdeš i herní měnu. Použitím příkazu /money zjistíš, kolik jí máš a můžeš si za ní kupovat spoustu věcí například na /warp ashop nebo klíče do MysteryBoxů. Peníze můžeš vydělávat prodáváním bloků v AdminShopu nebo jiným hráčům.

Daily odměny – Každý den si můžeš vybrat odměnu na spawnu. Silver, Gold , Diamond a Galaxy Tiery mají odměn více 🙂

MysteryBoxy – Je mnoho druhů a najdeš je na Spawnu. Klíče k nim dostáváš buď v daily odměně, nebo si je můžeš koupit za herní měnu.

Eventy – Minihry, Eventy a mnoho dalšího pro tebe přichystali naši Admini.
A jsou za ně i velice zajímavé a jedinečné výhry.

Příkazy – Na našem serveru máš k dispozici celou řadu příkazů, které ti pomohou v mnoha ohledech.
Silver, Gold , Diamond a Galaxy Tiery hráči mohou používat i spoustu dalších užitečných příkazů a ulehčit si tak hraní nebo cestování.
Celý seznam příkazů najdeš Zde:

7) Další časté dotazy

Jak se dělá residence?https://za-play.cz/jak-se-dela-residence/

Přejít k navigační liště