ZA-PLAY PIXELMON

Na této stránce najdeš všechny důležité informace ohledně našeho Pixelmon serveru a o modpacku. Abyste si mohli zahrát na našem serveru, je důležité mít stáhnutý Náš speciální modpack, obsahující zajímavé módy. (PS. IP je v modpacku)

Jak stáhnout modpack

Níže najdete návod na stažení našeho modpacku pro originální i warez hráče

1. nejdůležitější krok

Pro stažení modpacku musíte mít Technic Launcher, který je ke stažení zde. K instalai potřebujete mít staženou Javu – nejlépe tu nejaktuálnější. Pokud tento launcher máte již stažený, tento krok přeskočte.

2. také důležitý krok

Po instalaci Technic Launcheru si musíte stáhnout pack pomocí vyhledávání. Vyhledávání je v sekci “ModPacky” a pod tím je kolonka “Add Pack or Search” A tam stačí zadat slovo “Za-Play”. Pokud vám to nenajde, zkuste “Za-Play Pixelmon”.

3. konečný krok

Nyní stačí si počkat trochu delší dobu na stažení. Pack obsahuje veliký počet módů, tedy stahování potrvá kvůli tomu déle. Pokud se vám během stahování objeví hláška “Chyba stahování souboru …” kontaktujte pomcí Discordu R3bka – tvůrce modpacku.

Jsem WAREZ

I na Warez hráče myslíme. Stáhnutí na warez launcher najdete zde. Poté stačí postupovat tak jako při stáhnutí originálního launcheru.

Nemám stáhnutou Javu

Jestli nemáš stáhnutou Javu bez ní ti to nepůjde. Doporučujeme si stáhnout nejnovější verzi Javy. A mít vždy nejaktuálnější verzi.

Přejít k navigační liště