Novinky

Sledujte na čem zrovna pracujeme

Připravili jsme si pro vás jednu specialitu 🙂

můžete živě nahlédnout do vývoje Za-Play a sledovat naše projekty ve všech fázích jejich vývoje.

Uvidíte co je hotovo, co se teprve dokončuje, na čem usilovně pracujeme a co máme za nápady do budoucna – vše přehledně na jedné stránce: Zde

 

Pokud byste měli nějaké návrhy co přidat, nebo našli nějaký bug k opravě, můžete nám to sdělit dolů do komentářů na této stránce 🙂

Více info již brzy 🙂

Nový VIP shop

Spustili jsme pro vás úplně novou verzi VIP shopu.

Spousta z vás si přálo, aby se VIP dalo kupovat i jinak než přes SMS, a proto jsme pro vás připravili upravenou verzi, kde se zaregistrujete, propojíte svůj mc účet a pak už si můžete pořídit VIP a další výhody.

Další Novinkou je možnost zakoupení herní měny, o kterou jste si také hojně psali. A samozřejmě i způsob platby přes SMS zde i nadále zůstal.

 

Zároveň je zde i hezký přehled toho, kdo si v nedávné době co zakoupil, kdo je nejlepším zákazníkem, a navíc i Malý ukazatel, jestli server právě běží, a kolik je na něm právě lidí 🙂

Více info již brzy 🙂

Brzy proběhne spuštění nového Města

Chystáme pro Vás nové, v pořadí již druhé město se spoustou nových pozemků, novinek a hlavně vychytávek.

Nejen, že si budete moci pořídit nový pozemek, ale ještě se jeho cena bude pohybovat podle městské čtvrti – Centrum, Městská oblast a Přímestská oblast.

 

Pozemků bude opravdu spousta. Už nyní jich je pro vás připraveno přes 1500.

Zároveň jsme opravili teleporty k pozemkům a dokonce jsme přidali příkaz /kamarad add “nick”, kterým si můžete přidat kamaráda do svého pozemku. Tento příkaz budeme dobudoucna lépe automatizovat, ale prozatím je plně funkční v této formě.

Zároveň si nově budete moci dokupovat patra svého pozemku abyste mohli stavět výše. A to jednoduše příkazem /pridatpatro.

Tyto a mnohé další novinky se na vás těší až se toto nové město spustí.

Více info již brzy 🙂

Připravujeme pro Vás nové Minihry

Jak už jste si mohli všimnout na Lobby , přibyli dva noví panáčci s porty na BedWars a Splegg.

Obě tyto minihry v současnosti připravujeme a testujeme, aby jste si je mohli co nejdříve zahrát 🙂 A doufáme, že se vám budou líbit.

Více Info již brzy 🙂

Přejít k navigační liště